Firma remontowa idealna do małych remontów

Moja firma remontowa MAGOL to sprawdzona ekipa do przeprowadzenia remontu mieszkania czy domu. Pracujemy głównie przy odnawianiu i odświeżaniu mieszkań. Dla naszych klientów przestawiamy ścianki, odnawiamy podłogi, robimy zabudowy kartonowo – gipsowe, podwieszamy sufity. W naszej ofercie znajdą Państwo układanie podłóg, malowanie ścian i sufitów, tapetowanie, zakładanie tynków ozdobnych. Osadzamy drzwi i parapety.

Nasza oferta kierowana jest głównie do mieszkańców warszawskiej dzielnicy Ochota. To tu mieszkamy i pracujemy, to tutaj wypracowaliśmy sobie markę, to tutaj polecają nas sobie nasi dotychczasowi klienci. Ochota to dzielnica Warszawy, licząca sobie około dziewięćdziesięciu tysięcy mieszkańców, położona w centrum Warszawy, o powierzchni niecałych dziesięciu kilometrów kwadratowych. Mimo, że gęsto zaludniona, to trudno tutaj zginąć w anonimowym tłumie firm remontowych. Jak pracuje się rzetelnie, to ludzie to doceniają i polecają dalej.

Moja firma istnieje od kilku lat. Tworzą ją ludzie młodzi, kreatywni i chętni do ciężkiej pracy. Posiadamy doświadczenie w elektryce i budowlance a jeśli będzie taka potrzeba współpracujemy ze sprawdzonym hydraulikiem.

Dlaczego Magol?

Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Sprawdź nas!
Nie podejmujemy się dużych prac. Możemy wykonać dla Ciebie zlecenie choćby dzisiaj.
Pracujemy od wielu lat w budownictwie.
Mieszkamy blisko Ciebie a konkretnie na Ochocie.
Interesuje nas co jest teraz modne i jak pracuje się na zachodzie.
Jesteśmy chętni do pracy.
Posiadamy referencje od zadowolonych Klientów.
Mamy doświadczenie w elektryce i budowlance. Poradzimy sobie z prostymi rzeczami w hydraulice. Nie musisz wzywać trzech fachowców!